piątek, 13 listopada 2015

Pokój małej damy

Pokój mojego dziecka. Wymarzony. Wyśniony. Najpiękniejszy. Krok po kroku zaczął się tworzyć, mimo, że konkretnego pomysłu na niego nie miałam. Chciałam żeby było dziewczęco, ale niezbyt cukierkowo. Raczej delikatnie. Białe mebelki, jasne ściany, z jedną ścianą w przeurocze serduszka, dywan, który od kilku lat leżał w piwnicy i się kurzył, ozdoby, detale. W ogóle cieszę się, że miałam taką możliwość, żeby urządzić pokój mojej księżniczce. O tak, toż to raj (dla mnie oczywiście). Malutka niewiele ma w tym momencie do powiedzenia, no cóż, i tak nie potrafi jeszcze wydusić z siebie słowa. Jak dorośnie będzie mogła go sobie dowolnie modyfikować. Jednakże ja jestem dumna z siebie i męża, który dzielnie pomagał w wyborze dodatków. No dobra, wyszło jednak trochę różowo, cukierkowo i w ogóle. Co z tego, skoro jest pięknie. Jest to prawdziwe królestwo małej dziewczynki. Tylko jej, pełne zabawek i jej rzeczy. Ja będąc dzieckiem nie miałam takiego raju dla siebie, ale cieszę się bardzo, że moja córka od początku będzie miała swój kąt. No.. do czasu aż się urodzi drugie, jeśli się zdecydujemy. Wtedy będzie musiała się podzielić, ale na razie może się nacieszyć :)

Mebelki, Lampka Kwiatek - Ikea
Tapeta - Liroy Merlin
Ozdoby, literki na ścianę - z internetu, nie pamiętam strony

PS. Dzisiaj wielki dzień, wyczułam u Laurki pierwszego zęba. Chyba szykuje się do wyłonienia. Nie myślałam, że to będzie taka radocha :D 

7 komentarzy:

 1. Aj tam cukierkowo :p mój R. skakalby z radości ze moze na różowo pokój urządzić :) teraz jednak jak będzie juz ta dziewczynka będzie trzeba pomyśleć o czymś neutralnym, by ten róż nie gryzł sie za bardzo z chłopięcą stroną Jakubka. Ale to w swoim czasie! Ta tapeta skradla mi serce!

  OdpowiedzUsuń
 2. słodka tapeta i te mebelki, uroczy kącik dla małej dziewczynki

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba dla większości mam, to ten pokoik dziecięcy jest tak naprawdę pokoikiem dla nich ;)
  Jest realizacją jakichś marzeń, może tego, czego nie miało się samemu w dzieciństwie.
  Ta tapeta jest urzekająca!

  Noooooo i już pierwszy ząbek! :D
  Mojej wyszedł trzeci, idzie czwarty, a ja dalej się cieszę, jak z pierwszego... ciekawe przy którym mi przejdzie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny pokoik :) Fajnie, że Córa ma osobny u nas niestety my się dzielimy sypialnią z Córą ;)
  Już pierwsze żabki, oby przeszło bezboleśnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie!!!! U nas podobnie ale w męskim wydaniu (ikea króluje). Mamy tylko 2 pokoiki jeden do tej pory synka, drugi nasz. Szukamy większego mieszkania, żeby i nasza Igusia miała swój prywatny kąt i do tego ciasno nam niemiłosiernie.

  OdpowiedzUsuń