piątek, 27 maja 2016

Kochana córeczko! - list z okazji pierwszych urodzin

Pierwsze urodziny to wielkie wydarzenie. Szczególnie dla rodziców, bo dziecko przecież i tak nie za bardzo kuma co się wokół niego dzieje. Nie wierzę, że minął rok odkąd urodziłam moją córeczkę. Zdaje mi się ciągle, jakby to było wczoraj!

Wczoraj odbyła się wielka impreza w stylu Myszki Minnie. Post miał się pojawić właściwie wczoraj, ale przez zamieszanie i zdecydowany brak czasu związany z przygotowaniami skutecznie mi to utrudnił. Teraz odpoczywamy po wielkich emocjach a Was zostawiam ze zdjęciami naszej córci, które robiliśmy miesiąc po miesiącu i z listem do Laury.


Stylizacje: MAMA
Kartki: TATA

Kochana córeczko!

Dokładnie rok temu przyszłaś na świat. Postanowiłaś zrobić mi najpiękniejszy prezent w dniu mojego święta. Wtedy po raz pierwszy mogłam obchodzić prawdziwy Dzień Matki. Prawdziwa piękna, cudowna Laurka.
Rośniesz piękna, zdrowa, silna, swoim urokiem czarujesz wszystkich wokoło. Nasze serca bardzo się radują patrząc jak poznajesz świat, uśmiechasz się i obdarowujesz nas buziakami.
Z okazji urodzin życzymy Ci z Tatą, abyś przez całe życie przeszła z uśmiechem na twarzy. Spełniaj swoje marzenia i ciesz się życiem. Jesteśmy pewni, że wyrośniesz na piękną i mądrą dziewczynę. Kochamy Cię z całego serca.

Twoi Rodzice

9 komentarzy:

 1. Sto lat sto lat!!! Piękne zdjęcia, piękna roczna córka! Pozdrawiam. Marzena K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat dla córci i najlepsze życzenia.
  Post rewelacyjny.. A zdjęcia niesamowita pamiątka!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat dla córci i najlepsze życzenia.
  Post rewelacyjny.. A zdjęcia niesamowita pamiątka!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek ! :) Pomysł z karteczkami świetny - aż żałuję, że sami takich sesji z dodatkowym opisem miesiąc po miesiącu nie robiliśmy na pamiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz zauważyłem, że 7 jest bez kartki :( Tatuś. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Sto lat :)
  Piękna pamiątka, piękny list :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego dobrego Kochana! A rodzice niech dalej robią zdjęcia miesiąc po miesiacu, bo cudownie się ogląda jak dziecko zmienia swoje rysy tak krok po kroku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia to piękna forma zapisanych wspomnień, ja również fotografuję każdego miesiąca mojego synka. Czas tak nie ubłagalnie płynie. To piękne, piękne, że możemy być rodzicami :)
  Pozdrawiam i z okazji Pierwszych urodzin Twojej córeczki, składam WAM szczere życzenia, by nigdy nie opuszczało Was zdrowie i miłość :)
  Buziaki
  matkapolka89

  OdpowiedzUsuń
 9. 24 year-old Graphic Designer Courtnay Prawle, hailing from Oromocto enjoys watching movies like Red Lights and Whittling. Took a trip to Humayun's Tomb and drives a Navigator. tutaj

  OdpowiedzUsuń